Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
MATERASSO

Materac BABY COMFORT MATERASSO 60x140 dziecięcy – OUTLET

450,00 zł 270,00 zł

Materac Baby Comfort przeznaczony dla młodszych użytkowników. Materac w rozmiarze: 60x140 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BABY COMFORT MATERASSO 60x140 dziecięcy – OUTLET Rozmiar: 60x140 1 270,00
450,00

Materac Baby Comfort został zaprojektowany z myślą o łóżeczkach niemowlaków, jak również dorastających dzieci. Specjaliści marki Materasso zadbali o pełne bezpieczeństwo najmłodszych klientów, dlatego do produkcji tego modelu wykorzystano w 100% naturalny materiał, jakim jest pianka wysokoelastyczna. Jej struktura to nie tylko wytrzymałe i odporne na zmienne obciążenie tworzywo, ale także podłoże do snu odznaczające się doskonałą przepuszczalnością powietrza. Materac jest w całości stworzony z z materiałów przyjaznych dla dzieci, dlatego jego działanie gwarantuje zdrowy i bezpieczny odpoczynek każdej pociechy.
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Materac Baby Comfort Materasso
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MATERASSO