Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week
Rehabilitacyjny

Materac FANDANGO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

799,00 zł 639,00 zł

Materac kieszeniowy Fandango Hilding w pokrowcu. Wymiary: 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FANDANGO HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 639,00
799,00

Materac Fandango Hilding pozwoli spełnić wymagania osób preferujących sen na twardym podłożu, a także wszystkich użytkowników wymagających mocniejszego podparcia ze względu na podwyższoną wagę ciała. Rdzeń ze sprężyn kieszeniowych stanowi stabilną bazę, która gwarantuje elastyczność całej konstrukcji. Z jednej strony zastosowano przekładkę filcową, z drugiej z kolei naturalną matę z kokosa. Warstwy te pokryto sprężystą pianką Flexifoam, która dzięki swojej wysokiej elastyczności, w każdym momencie odpoczynku utrzymuje zdrową pozycję kręgosłupa. Model Fandango może być użytkowany obustronnie, co znacznie wpływa na komfort snu i żywotność materaca.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Produkt można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Fandango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Black Week
Rehabilitacyjny