• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny

Materac MAKARENA HILDING 90x200 kieszeniowy – OUTLET

2 789,00 zł 1 952,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 952,30 zł

Dwustronny materac Makarena marki Hilding. Dostępny w wysokiej jakości pokrowcu Elips.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Makarena zbudowany jest z wysokiej jakości sprężyn kieszeniowych, antyalergicznej pianki lateksowej oraz termoelastycznej pianki Visco. Materac tworzy idealne warunki podczas snu, podpierając ciało w każdym punkcie, dzięki czemu kręgosłup utrzymany zostaje w anatomicznej pozycji przez całą noc. Pianka Visco idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika, wpływając na redukcję nacisków oraz poprawę krążenia krwi w organizmie, natomiast lateks odpowiada za zachowanie wysokiej higieniczności podczas snu. Materac dostępny jest w zdejmowanym pokrowcu Elips.
UWAGA! Materac nowy, oryginalnie spakowany, posiada rozpruty zamek oraz delikatne zabrudzenie w okolicy rozprucia. Materac dostępny w obniżonej cenie o 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Makarena Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
Wyprzedaż
HILDING
Rehabilitacyjny