Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-25%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 140x190 nawierzchniowy – OUTLET

709,00 zł 531,75 zł

Nawierzchniowy materac z wkładem z pianki lateksowej o wysokości 5 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac POSŁANIOWY LATEX JANPOL 140x190 nawierzchniowy – OUTLET Rozmiar: 140x190 1 531,75
709,00

Materace nawierzchniowe stosowane są jako dodatkowa warstwa do materaca głównego. Doskonale sprawdzają się również jako osobny materac np. w podróży. Model ten w całości tworzy pianka lateksowa o grubości 5 cm, która charakteryzuje się wysoką higienicznością, zapewnia środowisko wolne od bakterii, grzybów oraz pleśni i kurzu. Co więcej, jest to materiał o wysokiej odporności na odkształcenia, dzięki czemu nie traci swoich właściwości przez wiele lat. Oferta dotyczy materaca w niestandardowym rozmiarze 140x190 o grubości 5 cm.
UWAGA! Materac rozrolowany w stanie bardzo dobrym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Rabat uwzględniony już został w cenie końcowej. Materace z wyprzedaży wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Materac Posłaniowy Latex Janpol
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL