• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac TEMPO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 989,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 989,80 zł

Materac piankowy Tempo z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Tempo z kolekcji Pan Materac posiada nowoczesny, piankowy wkład, który gwarantuje wyjątkowy komfort i przyjemność podczas codziennego użytkowania. Dzięki siedmiu strefom twardości, materac zapewnia stabilne wsparcie dla ciała na całej długości, natomiast warstwa z pianki Visco, reagując na temperaturę i nacisk, doskonale dostosowuje się do naturalnych krzywizn ciała. To sprawia, że podczas snu doznajemy delikatnego otulenia. Ten materac zaleca się szczególnie alergikom oraz osobom borykającym się z różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi. Jego konstrukcja i zastosowane materiały skutecznie chronią przed namnażaniem się kurzu oraz roztoczy, co przyczynia się do utrzymania higieny i świeżości. Materac Tempo z kolekcji Pan Materac to więc nie tylko gwarancja wygody, ale także troski o zdrowy i komfortowy sen.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w folii zastępczej. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22,5 CM
Materac Tempo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC