Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-10%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac BREAKDANCE HILDING 90x180 piankowy – OUTLET

829,00 zł 746,10 zł

Młodzieżowy materac z pianki Flexifoam w pokrowcu Young.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BREAKDANCE HILDING 90x180 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x180, Pokrowiec: Young 1 746,10
829,00

Materac Breakdance złożony jest z dwóch warstw pianki Flexifoam o różnej twardości. Użytkownik może zdecydować, która powierzchnia bardziej odpowiada jego preferencjom. Obie stabilnie wspierają kręgosłup i ułatwiają zachowanie właściwej pozycji ciała w trakcie wypoczynku. Nacięcia w piankach sprawiają, że powietrze swobodnie przepływa przez wnętrze materaca. W piance nie powstają trwałe wgniecenia, co przekłada się na wieloletnią żywotność produktu. Wypełnienie znajduje się w trwałym i higienicznym pokrowcu Young.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Breakdance Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż