Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko WIEN STOLWIT płytowe
  • Łóżko WIEN STOLWIT płytowe
NEW ELEGANCE

Łóżko WIEN NEW ELEGANCE płytowe

1 133,00 zł
Nowy produkt

Łóżko z podświetlanym wezgłowiem i opcją dołączenia pojemnika na pościel.

Rozmiar:
Pojemnik:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Wien jest łóżkiem należącym do nowej kolekcji mebli płytowych marki New Elegance. Wykonano je z solidnej płyty MDF o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Panel przedni i tylny otacza cienka ramka, wewnątrz której znajdują się eleganckie kafelki w kolorze piaskowy połysk. Wysoka rama boczna oraz zewnętrzna część podgłówka i zanóżka mają kolor dębu Lefkas. W panelu tylnym znajduje się listwa z podświetleniem LED. Łóżko Wien jest dostępne w dwóch wariantach. Wersja rozszerzona zawiera pojemnik na pościel mieszczący się pod unoszonym stelażem z elastycznych listewek. Rozwiązanie to jest bardzo przydatne w niewielkich mieszkaniach i małych sypialniach. Dostępne rozmiary: 140x200, 160x200, 180x200.

UWAGA! Łóżko jest przeznaczona do samodzielnego montażu. Do produktu należy dokupić materac o odpowiednich wymiarach, a w wersji bez pojemnika również stelaż

Łóżko Wien

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE