Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko BARCELONA STOLWIT płytowe
  • Łóżko BARCELONA STOLWIT płytowe
NEW ELEGANCE

Łóżko BARCELONA NEW ELEGANCE płytowe

827,00 zł
Nowy produkt

Łóżko z trwałej płyty MDF, dostępne w wariancie z pojemnikiem.

Rozmiar:
Pojemnik:
Dostępne do 10 tygodni
Ilość:

Łóżko Barcelona należy do kolekcji mebli New Elegance wykonanych z wytrzymałej, laminowanej płyty MDF. Materiał ten jest odporny na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych i pozwala na stworzenie efektownego posłania w przystępnej cenie. Model Barcelona składa się z szerokich ram bocznych oraz wysokiego zagłówka i niskiego zanóżka. Dwa ostatnie elementy posiadają dodatkowe zdobienie w postaci materiałowej wstawki, która nadaje eleganckiego wyglądu całości. Łóżko, dzięki ciekawej kolorystyce (dąb Nebraska), ociepli każde wnętrze. Produkt występuje w wersji podstawowej oraz rozbudowanej o pojemnik na pościel. Drugi wariant zawiera w zestawie stelaż elastyczny. Przestrzeń użytkowa umiejscowiona pod tym elementem jest wystarczająca, by pomieścić pościel, a dostęp do niej bardzo prosty. Dostępne rozmiary: 140x200, 160x200, 180x200.

UWAGA! Produkt do samodzielnego montażu. Łóżko bez pojemnika nie zawiera w zestawie stelaża, wyłącznie belkę środkową wzmacniającą konstrukcję. Do zestawu nie należy materac.

Łóżko Barcelona

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE