Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż EXPERT MANUAL
  • Stelaż EXPERT MANUAL
  • Stelaż EXPERT MANUAL
PERDORMIRE

Stelaż EXPERT MANUAL

799,00 zł

Stelaż z możliwością ręcznego regulowania wysokości jego dolnej i górnej części.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Model Expert Manual jest przeznaczony dla osób, które lubią czytać w łóżku, korzystać z laptopa lub oglądać telewizję. Niewłaściwe podparcie ciała w takich przypadkach zazwyczaj skutkuje skurczami lub bolesnymi naciągnięciami mięśni. Tutaj dostosujemy wysokość oparcia do naszych indywidualnych potrzeb oraz pobudzimy krążenie krwi unosząc podnóżek. Produkt, oprócz manualnej regulacji części znajdujących się pod głową i stopami, posiada także możliwość dostosowywania twardości w jego środkowej części. Umieszczenie 28 listew w elastycznych listwach, zapewnia właściwe dopasowywanie i podparcie do każdego rodzaju materacy lateksowych i piankowych, przeznaczonych do stelaży regulowanych. Precyzyjne rozmieszczenie listew zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. Stelaż jest wyrobem medycznym o właściwościach ortopedycznych i nośności do 120 kg. Istnieje też opcja zlecenia wykonania stelaża o nośności do 150 kg i rozmiarze nietypowym.

WYMIARY: 80x200; 90x200 CM
Stelaż Expert Manual Perdormire
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Perdormire
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
PERDORMIRE