Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż EXPERT MOTOR
  • Stelaż EXPERT MOTOR
  • Stelaż EXPERT MOTOR
PERDORMIRE

Stelaż EXPERT MOTOR

1 699,00 zł

Najwyższej jakości stelaż z intuicyjną, elektryczną regulacją położenia dolnej i górnej części.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Stelaż Expert Motor posiada aż 28 listew rozłożonych w sposób ułatwiający dostawanie się powietrza do wnętrza materaca. Do jego największych udogodnień należy możliwość mechanicznej regulacji za pomocą panelu sterującego. Produkt został wyposażony, oprócz silnika, w baterię, z której można korzystać w razie nieprzewidzianej awarii prądu. Stelaż zalicza się do grupy produktów ortopedycznych, dzięki regulacji twardości znajdującej się w jego środkowej części. Produkt posiada kilka stopni regulacji, obejmujących wezgłowie, podnóżek oraz twardość w odcinku lędźwiowym. Stelaż można stosować z materacami piankowymi, wysokoelastycznymi i lateksowymi do stelaży regulowanych. Posiada nośność do 120 kg.

WYMIARY: 80x200; 90x200 CM
Stelaż Expert Motor Perdormire
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Perdormire
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Opis?

W ofercie brak podstawowych informacji jak wymiary ( długość, szerokosć, wysokość ), ciężar, sposób regulacji ( pilot, bezprzewodowy?, smartfon itp. ) oraz wymagania ( ograniczenia? ) dotyczące materaca. A co z obudową, czy jest dostępny jakiś kompatybilny model? Byłbym wdzięczny za dostarczenie mi tych danych na adres rysboj@gmail.com.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
PERDORMIRE