Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Stelaż FLEX CLOUD 3000 - 2 MOTOR TEMPUR Zobacz większe

Stelaż TEMPUR CLOUD 3000 - 2 MOTOR

Nowy produkt

TEMPUR

Stelaż z regulacją pozycji oraz stopnia twardości poszczególnych elementów nośnych.

Więcej szczegółów

Tempur

5 501,00 zł

Więcej informacji

Model TEMPUR CLOUD 3000 - 2 MOTOR wykonany jest z wytrzymałej ramy oraz pięćdziesięciu elastycznych elementów wyposażonych w regulację stopnia twardości poprzez obrót. Dyski swoim kształtem przypominają plastry miodu i mają otwartą strukturę, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Powierzchnia nośna podzielona jest na cztery strefy o zróżnicowanym poziomie nacisku. Rozwiązanie to pozwala na stabilizację ciała oraz utrzymanie kręgosłupa w ergonomicznej pozycji przez cały czas odpoczynku. Każdy z talerzyków dodatkowo porusza się we wszystkich płaszczyznach, co umożliwia jeszcze precyzyjniejsze dopasowanie się tych części do pozycji użytkownika. Stelaż poruszany jest za pomocą dwóch cichych silników o dużej mocy. Model Tempur Cloud 3000 zapewnia precyzyjną regulację strefy nóg oraz pleców. Produkt jest zabezpieczony funkcją awaryjnego opuszczania.

Uwaga! Nogi oraz boczne stabilizatory materaca nie stanowią części zestawu z tej oferty. Akcesoria uzupełniające należy dokupić osobno.

podkreślnik

Budowa:

Stelaż Flex Cloud 3000 - 2 Motor budowapodkreślnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.