Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

40 zł - 25044 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Produkty w promocji

Ostatnio przeglądane

Poduszka SOFTGEL MOORE

Nowy produkt

PERDORMIRE

Poduszka z pianki wiskoelastycznej z wkładem Softgel i pokrowcem Outlast; antyalergiczna.

Więcej szczegółów

Dostępny od 2 do 10 dni roboczych

Perdormire

699,00 zł

Więcej informacji

Poduszka Softgel składa się z pianki wiskoelastycznej, materiału Softgel oraz pokrowca Outlast. Wkład poduszki dopasowuje się do kształtu ciała pod wpływem ciepła, równocześnie utrzymując niższą temperaturę na jej powierzchni. Idealnie podpiera odcinek szyjny kręgosłupa oraz rozkłada nacisk głowy. Pozytywnie wpływa na krążenie krwi w okolicy głowy, dotlenia mózg oraz tkanki podskórne, dając przy tym przyjemne uczucie świeżości. Poduszka posiada termoregulacyjny pokrowiec Outlast, który można wyprać w 30 st. C.


softgel
Materiał Softgel: materiał, który się nie starzeje oraz nie twardnieje. Jest niesamowicie elastyczny. Dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki swoim właściwościom potrafi obniżyć swoją temperaturę o kilka stopni, co zapewnia dotlenienie tkanek i mózgu.
Pianka Wiskoelastyczna
Pianka Wiskoelastyczna: reaguje na zmianę temperatury i dopasowuje się pod jej wpływem do ciała. Podtrzymuje kręgosłup i mięśnie w sposób nieuciskowy, nie powoduje odleżyn. Usprawnia krążenie krwi. Bezpieczna dla zdrowia.
podkreślnik

Budowa

Poduszka Softgel Moore budowa

Pokrowiec:

Pokrowiec Outlast
Pokrowiec Outlast: pokrowiec zdejmowalny, wykonany z materiału, który posiada właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu zapobiega nadpotliwości. Zapewnia odpowiedni mikroklimat. Pokrowiec można wyprać w temperaturze 30 st. C, co pozwoli zachować go w czystości.
podkreślnik
Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
Pokrowiec posiada możliwość ściągnięcia go i wyprania w temperaturze maksymalnie 30 st. C. Pozwala to utrzymać poduszkę w nienagannej czystości.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Pokrowiec Outlast posiada właściwości antyalergiczne - blokuje rozwój roztoczy, pleśni i grzybów. Jest bezpieczny dla zdrowia.
podkreślnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.