Filtruj naszą ofertę

Wybierz podkategorię Wybierz podkategorię

Producent Producent

Rozmiar Rozmiar

Cena Cena

30 zł - 13897 zł

Dostępny od ręki

Pokaż/ukryj więcej opcji

Obniżka cenowa

Ostatnio przeglądane

Poduszka Jasiek Lateks Hevea

Nowy produkt

HEVEA

Poduszka o właściwościach ortopedycznych i antyalergicznych dla dzieci od 1. roku życia.

Więcej szczegółów

Dostępny do 14 dni roboczych

Hevea

70,00 zł

Więcej informacji

Jasiek idealnie nadaje się jako pierwsza poduszka dla malucha. O jego bezpieczeństwie i wysokiej jakości świadczy atest PZH i certyfikat Bezpieczny Dla Dziecka. Poduszka dla najwyższego komfortu użytkowania została wypełniona pianką lateksową o grubości 6 cm. Lateks zastosowany w materacu wyposażono w przestrzenie wentylacyjne. Odpowiednia wymiana powietrza z otoczeniem jest niezbędna by zachować świeżość i suchość wnętrza. Ciepło przejmowane z organizmu w połączeniu z nadmiarem wilgoci tworzy idealny klimat do rozwoju pleśni i mikroorganizmów groźnych dla życia. Odpowiednia wentylacja rozwiązuje ten problem. Produkt posiada bawełniany pokrowiec nadający się do prania. Należy jednak pamiętać, że nie powinno się go wirować i suszyć mechanicznie.


lateks
Pianka lateksowa: lateks to naturalna substancja odporna na zużycie, nieulegająca deformacjom. Pianka nie grzeje się i jest przewiewna. Poduszki z niej wykonane są wyjątkowe elastyczne i dopasowują się do kształtu głowy. Cechuje je antyalergiczność decydująca o zakwalifikowaniu poduszki do gamy produktów leczniczych.
podkreślnik

Budowa:

Poduszka Jasiek budowa

Pokrowiec:

Pokrowiec
Pokrowiec: naturalny, ekologiczny, wykonany w 100% z bawełny. Jest przewiewny i doskonale pochłania wilgoć. Pokrowiec można prać w temp. 60 st.C., bez wirowania i suszenia mechanicznego.
podkreślnik
Pokrowce do prania
Pokrowiec do prania
W utrzymaniu poduszki w czystości pomoże profilaktyczne pranie pokrowca w delikatnym proszku.

Materac Antyalergiczny
Antyalergiczny
Dzięki wypełnieniu pianką lateksową poduszka chroni użytkownika przed większością alergenów i jest całkowicie bezpieczna dla dzieci.
Bezpieczna dla dzieci
Bezpieczny dla dzieci
Jasiek posiada atest PZH, Instytutu Matki i Dziecka oraz certyfikat Bezpieczny Dla Dziecka.
podkreślnik


Powyższe grafiki, ikonki, oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów, czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.