• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
PAN MATERAC

Materac TRIFOAM PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

1 925,00 zł 1 155,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 155,00 zł

Materac piankowy Trifoam z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Trifoam z kolekcji Pan Materac to nowatorskie połączenie trzech typów pianek, które współpracują, aby zapewnić zdrowe i komfortowe warunki do snu. Dzięki zaawansowanej piance termoelastycznej Plush, materac doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, eliminując punkty nacisku i równomiernie rozkładając ciężar. Materac o średniej twardości gwarantuje optymalne wsparcie i wyjątkowy komfort snu. Ponadto, zastosowanie pianki poliuretanowej i wysokoelastycznej sprawia, że model Trifoam jest odporny na odkształcenia, co gwarantuje jego trwałość. Otwartokomórkowa struktura pianek wspiera odpowiednią wentylację, co utrzymuje higieniczne warunki snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Trifoam Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC