• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
HILDING

Materac ZORBA HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

999,00 zł 599,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 599,40 zł

Materac kieszeniowy Zorba Hilding w zdejmowanym pokrowcu Silver. Materac w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Zorba z kolekcji Hilding to świetna opcja, która, dzięki kieszeniowym sprężynom, zapewnia odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa. Jego konstrukcja, podzielona na siedem stref twardości, reaguje selektywnie, dzięki czemu każda strefa działa niezależnie, dlatego ogranicza przenoszenie ruchów z jednej strony materaca na drugą. Dodatkowo zastosowanie pianek lateksowej i Flexifoam gwarantuje odpowiednią miękkość i elastyczność, a to poprawia dopasowanie do kształtu ciała. Pokrowiec materaca Silver można zdjąć i uprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, co ułatwia utrzymanie go w czystości.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko, w folii zastępczej. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Zorba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING