• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Ochraniacz bawełniany wodoodporny HILDING 80x200 – OUTLET

89,00 zł 75,65 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 75,65 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Hilding w rozmiarze: 80x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nowoczesny wodoodporny ochraniacz z serii Hilding skutecznie zabezpiecza materac przed przedwczesnym zużyciem. Zapobiega przenikaniu płynów do wnętrza materaca, co przedłuża jego trwałość i umożliwia zachowanie świeżości na dłużej. Wykonany z cichych materiałów, nie generuje niepożądanych dźwięków podczas snu czy odpoczynku. Można go prać w temperaturze do 90 stopni Celsjusza, co zapewnia wysoki poziom higieny. Ochraniacz jest odpowiedni dla materacy o maksymalnej wysokości 30 cm.
UWAGA! Ochraniacz w stanie idealnym, w oryginalnym, uszkodzonym opakowaniu, zabezpieczonym stretchem na czas podróży. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 80x200 CM
Ochraniacz bawełniany wodoodporny Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING