• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac FIRMFLEX PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

1 528,00 zł 1 069,60 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 993,20 zł

Materac piankowy Firmflex z kolekcji Pan Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Firmflex Pan Materac został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości snu oraz solidnego wsparcia dla ciała podczas odpoczynku. Jest dedykowany dla tych, którzy preferują powierzchnię do spania o wyższym stopniu twardości, jednocześnie oczekując od materaca trwałości i stabilności. Jego sercem jest specjalnie profilowana pianka poliuretanowa, która eliminuje dyskomfort związany z niewłaściwym podparciem ciała. Gwarantuje stabilność, co sprawia, że materac ten jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących produktu najwyższej jakości. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu pianki poliuretanowej, materac ogranicza rozwój grzybów i szkodliwych mikroorganizmów, co przyczynia się do stworzenia zdrowego i bezpiecznego środowiska do snu, co jest szczególnie korzystne dla osób z alergiami.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne niewielkie zaciągnięcie na boku materaca. 
Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Firmflex Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC