• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac GALIO PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy - OUTLET

3 990,00 zł 2 394,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 394,00 zł

Materac kieszeniowy Galio z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Nowoczesny materac Galio jest idealnym wyborem dla osób o dużych oczekiwaniach. Zapewnia nie tylko stabilne podparcie dla sylwetki, ale również komfort i elastyczność. Konstrukcja ze wzmocnionymi sprężynami kieszeniowymi Hard sprawia, że Galio jest niezwykle wytrzymały i odporny na odkształcenia, nawet podczas większego obciążenia. Dzięki 7 strefom twardości, materac właściwie podpiera głowę, barki, lędźwie i utrzymuje kręgosłup w odpowiedniej pozycji. Przewiewna pianka Red Soft o zwiększonej gęstości chroni przed przegrzewaniem, a jej komórkowa struktura zapewnia elastyczność, dostosowując się do zmieniających się punktów obciążenia, przy zmianie pozycji podczas snu. Warstwa pianki Visco, reagująca na temperaturę ciała, dostosowuje się do rzeczywistego nacisku, idealnie dopasowując się do kształtu ciała. Dolna warstwa materaca wykonana jest z trwałej pianki HR 35, która dzięki swojej otwartej strukturze, pozwala na odprowadzanie ciepła i wilgoci z wnętrza materaca, tworząc higieniczne oraz bezpieczne środowisko snu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, w oryginalnym opakowaniu. Delikatnie widoczne zabrudzenie na krawędzi materaca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Galio Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC