• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
JANPOL

Poduszka SMART LATEX JANPOL - OUTLET

269,00 zł 215,20 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 228,65 zł

Ergonomiczna poduszka Smart Latex z kolekcji Janpol.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Rdzeń poduszki Smart Latex Janpol to bryła lateksu, która wykazuje właściwości termoelastyczne. Lateks ten łączy w sobie sprężystość i elastyczność, dzięki czeemu poduszka Smart Latex Janpol doskonale dopasowuje się do kształtu głowy, przewyższając w tym względzie tradycyjne poduszki lateksowe. Co więcej, reaguje ona szybciej niż modele z wkładem wykonanym z pianek termoelastycznych. To wszystko razem czyni poduszkę Janpol Smart Latex jedną z najbardziej komfortowych propozycji, jakie możemy znaleźć w wyposażeniu sypialni!
UWAGA! Poduszka w bardzo dobrym stanie, w zabezpieczonym uszkodzonym opakowaniu. Widoczna jedna dziurka. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 20%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI: 72x42 cm
Poduszka Smart Latex Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
JANPOL