Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac BODY LINE PAN MATERAC 140x190 piankowy - OUTLET

4 985,00 zł 3 489,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 489,50 zł

Materac piankowy Body Line z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 140x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac BODY LINE PAN MATERAC 140x190 piankowy - OUTLET Rozmiar: 140x190 1 3 489,50
4 985,00

Piankowy materac Body Line z kolekcji Pan Materac to propozycja dla osób, które cenią najwyższy komfort wypoczynku. Model został wykonany z użyciem czterech nowoczesnych rodzajów pianek. Górną warstwę materaca stanowi pianka Hydrolatex, która jest połączeniem materiału wysokoelastycznego i lateksu. Kolejną warstwę stanowi pianka Lavender, nasączona olejkiem lawendowym. Dodatkowo zastosowano miękkie i sprężyste pianki Aqua Sleep oraz Nightfly. Wszystkie komponenty wzajemnie się uzupełniają, zapewniając doskonałe podparcie sylwetki, a także sen bezpieczny od alergenów i wilgoci.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 27 CM
Materac Body Line Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość