Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING 120x200 – OUTLET

369,00 zł 295,20 zł

Drewniany stelaż Family Classic z regulacją twardości. Wymiary: 120x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING 120x200 – OUTLET Rozmiar: 120x200 1 295,20
369,00

Solidny stelaż z możliwością regulacji twardości w odcinku lędźwiowym to świetne podłoże do umieszczenia solidnego materaca. Model został wykonany z aż 28 drewnianych listew, dodatkowo wzmocnionych warstwowym klejeniem. Listwy zostały przytwierdzone za pomocą elastycznych uchwytów, dzięki którym świetnie dopasowują się one do ułożenia materaca podczas odpoczynku śpiącego. W części lędźwiowej stelaża umieszczono pierścienie, służące go regulacji twardości. Stelaż ma wysokość ok. 6-7 cm. Jest on przeznaczony do stosowania z każdego rodzaju materacem. 
UWAGA! Stelaż kompletny, uszkodzone opakowanie. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 20%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 120x200 CM
Stelaż Family Classic Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość