Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-53%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 90x180 kieszeniowy – OUTLET

3 140,50 zł 1 476,04 zł
Materac kieszeniowy Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 90x180 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 90x180 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 90x180 1 1 476,04
3 140,50

Komfortowy materac Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac to innowacyjne podłoże do snu. Wnętrze materaca stanowią solidne sprężyny kieszeniowe, umieszczone w osobnych materiałowych przegrodach. Dzięki niezależnej od siebie pracy, sprężyny nie zaburzają jakości i komfortu wypoczynku nawet podczas mimowolnych ruchów w trakcie snu. Wkład został dopełniony warstwą elastycznego lateksu, a także miękką pianką Eliocell, zapewniającą uczucie delikatnego otulenia. Materac znajduje się w jakościowym pokrowcu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej zgrzanej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 53%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrid Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC