Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 120x200 kieszeniowy – OUTLET

3 808,00 zł 2 284,80 zł
Materac kieszeniowy Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac w pokrowcu. Materac w rozmiarze: 120x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac AIR HYBRID GEL PAN MATERAC 120x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 120x200 1 2 284,80
3 808,00

Komfortowy materac Air Hybrid Gel z kolekcji Pan Materac to innowacyjne podłoże do snu. Wnętrze materaca stanowią solidne sprężyny kieszeniowe umieszczone w osobnych materiałowych przegrodach. Dzięki niezależnej od siebie pracy, sprężyny nie zaburzają jakości i komfortu wypoczynku nawet podczas mimowolnych ruchów w trakcie snu. Wkład został dopełniony warstwą elastycznego lateksu, a także miękką pianką Eliocell, zapewniającą uczucie delikatnego otulenia. Materac znajduje się w pokrowcu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac Air Hybrid Gel Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość