Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac MELODY HILDING 180x200 lateksowy – OUTLET

3 329,00 zł 2 330,30 zł

Materac lateksowy Melody z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Italiano. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MELODY HILDING 180x200 lateksowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Italiano 1 2 330,30
3 329,00

Lateksowy materac Melody to komfortowy model wykonany z bloku lateksu o grubości 18 cm. Wyjątkowe właściwości materiału pomagają znacznie ograniczyć gromadzenie się i rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Model ten doskonale sprawdzi się w przypadku osób zmagających się na co dzień z alergiami. Miękki lateks zapewnia także najwyższy poziom komfortu w trakcie wypoczynku. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Italiano, przeznaczonym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zapakowany na płasko, w zastępczej folii. Widoczne dwie małe dziurki. Pokrowiec po praniu. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Melody Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż