• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Materac MELODY HILDING 160x200 lateksowy – OUTLET

3 679,00 zł 2 023,45 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 023,45 zł

Materac lateksowy Melody z kolekcji Hilding w zdejmowanym pokrowcu Italiano. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Melody jest wysokiej jakości modelem z kolekcji producenta Hilding. Produkt charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami ograniczającymi rozwój szkodliwych drobnoustrojów. Wkład materaca składa się z bloku lateksowego o grubości 18 cm. Komfortowy materiał oferuje odpowiednie, zdrowe podparcie całości sylwetki podczas codziennego wypoczynku. Specjalne otwory we wnętrzu materaca zapewniają mu doskonałą przewiewność, co dodatkowo poprawia higienę snu. Materac jest dostępny w zdejmowanym pokrowcu Italiano, przeznaczonym do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Widoczne zabrudzenia oraz dziury. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 45%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Melody Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING