• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Materac ZORBA HILDING 120x200 kieszeniowy – OUTLET

1 289,00 zł 773,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 773,40 zł

Materac kieszeniowy Zorba Hilding w zdejmowanym pokrowcu Silver. Materac w rozmiarze: 120x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Zorba to nowoczesny i wygodny materac. Jego rdzeń zawiera trwałe sprężyny kieszeniowe, podzielone na siedem stref twardości, co zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu ciała użytkownika. Wysokiej jakości pianki, w tym lateksowa i Flexifoam, oferują wyjątkowy komfort podczas snu. Specjalne właściwości materiałów ograniczają rozwój szkodliwych mikroorganizmów, co dodatkowo podnosi poziom higieny. Materac jest pokryty praktycznym pokrowcem Silver, który można łatwo zdjąć i uprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza, a to ułatwia jego utrzymanie w czystości.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko, w zastępczej folii. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Zorba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING