Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac ZORBA HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET

1 179,00 zł 766,35 zł

Materac kieszeniowy Zorba Hilding w zdejmowanym pokrowcu Silver. Materac w rozmiarze: 100x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ZORBA HILDING 100x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 100x200, Pokrowiec: Silver 1 766,35
1 179,00

Zorba to komfortowy i innowacyjny materac z kolekcji popularnego producenta Hilding. Wkład produktu jest oparty na solidnych sprężynach kieszeniowych, które dzięki wyposażeniu w siedem stref twardości, zapewniają płynne dopasowanie do sylwetki użytkownika. Trwałe i miękkie pianki, lateksowa oraz Flexifoam, oferują natomiast najwyższy poziom komfortu podczas wypoczynku. Specjalne właściwości materiałów ograniczają rozwój szkodliwych drobnoustrojów, dodatkowo zwiększając higienę snu. Całość zabezpieczona została zdejmowanym pokrowcem Silver, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac rozrolowany, w idealnym stanie, w opakowaniu zastępczym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Zorba Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż