Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-15%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac KLIO JANPOL 160x190 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

1 104,00 zł 938,40 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Klio z kolekcji Janpol w zdejmowanym pokrowcu Smart. Materac w rozmiarze: 160x190 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac KLIO JANPOL 160x190 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x190, Pokrowiec: Smart 1 938,40
1 104,00

Nowoczesny materac Klio to kieszeniowo-piankowy model z kolekcji producenta Janpol. Wnętrze materaca stanowią solidne sprężyny umieszczone w osobnych materiałowych kieszeniach. Dzięki wysokiej elastyczności punktowej powierzchni, model zapewnia stabilne podparcie na całej długości sylwetki użytkownika. W celu zwiększenia komfortu wypoczynku sprężyny zostały dwustronnie obłożone miękką pianką poliuretanową. Materiał jest wysoce odporny na odkształcenia, a także wykazuje właściwości antyalergiczne. Materac znajduje się w miękkim pokrowcu Smart, odpowiednim do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, rozrolowany, w oryginalnym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 15%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Klio Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL