• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

4 199,00 zł 2 519,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 519,40 zł

Materac kieszeniowy Select Dynamic z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Kieszeniowy materac Select Dynamic z kolekcji Pan Materac to połączenie najwyższego poziomu jakości i wygody. Jego podstawę stanowią solidne sprężyny kieszeniowe, perfekcyjnie dopasowujące się do sylwetki użytkownika. Materac składa się z aż 7 stref twardości, które zostały uzyskane dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej oraz chłodzącej pianki Flofom. Pianka wysokoelastyczna dodatkowo dba o właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz modelu, zapobiegając powstawaniu szkodliwych nieczystości. Pianka chłodząca z kolei wspomaga regenerację zmęczonych po całym dniu mięśni śpiącego. Materac Select Dynamic to gwarancja zdrowego, spokojnego i higienicznego snu przez lata.
UWAGA! Widoczne podłużne przebarwienie na pokrowcu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Radomiu, przy ul. Warszawskiej 197. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Select Dynamic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC