Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET

4 199,00 zł 2 519,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 519,40 zł

Materac kieszeniowy Select Dynamic z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 160x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 2 519,40
4 199,00

Kieszeniowy materac Select Dynamic z kolekcji Pan Materac to połączenie najwyższego poziomu jakości i wygody. Jego podstawę stanowią bowiem solidne sprężyny kieszeniowe, perfekcyjnie dopasowujące się do sylwetki użytkownika. Materac składa się z aż 7 stref twardości, które zostały uzyskane dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej oraz chłodzącej pianki Flofom. Pianka wysokoelastyczna dodatkowo dba o właściwą cyrkulację powietrza wewnątrz modelu, zapobiegając powstawaniu szkodliwych nieczystości. Pianka chłodząca z kolei wspomaga regenerację zmęczonych po całym dniu mięśni śpiącego. Materac Select Dynamic to gwarancja zdrowego, spokojnego i higienicznego snu przez lata.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Select Dynamic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
PAN MATERAC