Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-25%
Wyprzedaż
MOLLYFLEX
Nowość

Materac SPLENDID COMFORT MOLLYFLEX 160x200 piankowy - OUTLET

7 490,00 zł 5 617,50 zł

Materac piankowy Splendid Comfort z kolekcji Mollyflex. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac SPLENDID COMFORT MOLLYFLEX 160x200 piankowy - OUTLET Rozmiar: 160x200 1 5 617,50
7 490,00

Piankowy materac Splendid Comfort z kolekcji Mollyflex został stworzony z połączenia najwyższej jakości materiałów. Pianka Viscofoam Pneumatic odpowiada za prawidłową redukcję nacisków oraz naprężeń, powstających w trakcie snu poprzez różnorodne ułożenia ciała śpiącego. Pianka Polilattex z kolei to wysokoelastyczny materiał, który dba o zachowanie odpowiedniej stabilności, a także sztywności materaca. Pianki te są wolne od szkodliwych substancji. W materacu znajduje się ponadto łatwy do wyciągnięcia topper, który znacznie zwiększa wysokość modelu, ułatwiając znalezienie odpowiedniej pozycji do snu.
UWAGA! Materac z lekkimi zabrudzeniami pokrowca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 25%. Materac można obejrzeć w salonie w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 37B. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 30 CM
Materac Splendid Comfort Mollyflex
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
MOLLYFLEX
Nowość