Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-20%
Wyprzedaż
SEMBELLA
Black Week
Nowość

Materac GELTEX QUANTUM STAR MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET

5 111,00 zł 4 088,00 zł

Materac piankowy Geltex Quantum Star w pokrowcu. Wymiary: 160x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac GELTEX QUANTUM STAR MATERASSO 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200 1 4 088,00
5 111,00

Materac Geltex Quantum Star z kolekcji Sembella to perfekcyjne podłoże do codziennego snu czy odpoczynku. Materac został podzielony na 7 stref twardości, dlatego świetnie podpiera kręgosłup użytkownika na całej jego długości. Dodatkowo jakościowe pianki, umieszczone w modelu, zapewniają właściwą cyrkulację powietrza, co wpływa na eliminację pleśni, kurzu, roztoczy oraz innych drobnoustrojów. Materac jest odporny na odkształcenia, dlatego posłuży w dobrym stanie przez wiele lat.
UWAGA! Materac poekspozycyjny. Produkt można obejrzeć w salonie w Szczecinie. Na materac został nałożony rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Geltex Quantum Star Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA
Black Week
Nowość