Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
Nowość

Materac OPERA SERTA 180x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET

6 960,00 zł 4 872,00 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Opera Serta znajdujący się w pokrowcu. Materac w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac OPERA SERTA 180x200 kieszeniowo-piankowy - OUTLET Rozmiar: 180x200 1 4 872,00
6 960,00

Jednostronny materac o właściwościach hipoalergicznych. Dzięki zastosowaniu sprężyn kieszeniowych, materac odpowiednio podpiera cały kręgosłup użytkownika oraz zapewnia najwyższy poziom snu czy odpoczynku. Materace kieszeniowe są szczególnie polecane parom, a także osobom o zwiększonej wadze, ponieważ niezależne od siebie sprężyny perfekcyjnie wypełniają wszystkie krzywizny kręgosłupa. Dodatkowo w modelu znajduje się termoelastyczna pianka Lateks Visco, która pod wpływem temperatury użytkownika idealnie dopasowuje się do jego sylwetki. Materac znajduje się w pokrowcu wykonanym z włókien wiskozy, zapewniającym świetną przepuszczalność powietrza. Poprzez takie rozwiązanie materac zachowuje odpowiednią higieniczność oraz świeżość.
UWAGA! Materac z ekspozycji, z widoczną plamą na pokrowcu. Z tego względu na materac nałożony został rabat w wysokości 30%. Możliwy odbiór materaca w salonie Pan Materac w Szczecinie. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 33 CM
Materac Opera Serta
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
Nowość