Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING 120x200 – OUTLET

369,00 zł 295,20 zł

Drewniany stelaż Family Classic z regulacją twardości. Wymiary: 120x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż FAMILY CLASSIC HILDING 120x200 – OUTLET Rozmiar: 120x200 1 295,20
369,00

Konstrukcja stelaża Family Classic firmy Hilding została zbudowana na 28 drewnianych listwach. Na wysokości odpowiadającej części lędźwiowej kręgosłupa umieszczono pierścienie, które umożliwiają regulację twardości. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może w pełni cieszyć się komfortowym i zdrowym odpoczynkiem. Listwy zostały przymocowane za pomocą gumowych uchwytów, aby maksymalnie zwiększyć ich elastyczność. Stelaż ma wysokość ok. 6-7 cm. Jest on przeznaczony do stosowania z każdego rodzaju materacem.
UWAGA! Stelaż nowy, kompletny, delikatnie uszkodzona jedna z listew oraz opakowanie. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 20%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 120x200 CM
Stelaż Family Classic Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż