Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
SEMBELLA

Materac MODULIA BULTEX® H2 SEMBELLA 140X200 piankowy – OUTLET

1 691,00 zł 1 352,80 zł

Materac piankowy Modulia Bultex w zdejmowanym pokrowcu. Materac w rozmiarze 140x200 i stopniu twardości powierzchni spania H2.

Rozmiar:
Twardość:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac MODULIA BULTEX® H2 SEMBELLA 140X200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Twardość: H2 1 1 352,80
1 691,00

Materac Modulia Bultex® to jednorodna płyta stworzona z wysokoelastycznej pianki, która odpowiednio podpiera najbardziej wymagające miejsca w kręgosłupie, między innymi takie jak: biodra czy barki. Materac ma właściwości ortopedyczne, dlatego świetnie sprawdzi się u osób cierpiących na wszelkiego rodzaju bóle pleców. Pianka Bultex® ma bardzo dobrą wentylację, co świadczy o jej właściwościach antybakteryjnych, hamujących powstawanie drobnoustrojów. Używając materaca obustronnie, można znacznie przedłużyć jego żywotność. Dodatkowo zdejmowany pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze nieprzekraczającej 60 stopni Celsjusza. Takim sposobem materac zawsze będzie czysty i pachnący.
UWAGA! Materac nowy, fabrycznie zapakowany. Produkt dostępny z rabatem 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Modulia Bultex Sembella
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
SEMBELLA