Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-20%
Wyprzedaż
JANPOL

Materac FINI JANPOL 80x160 dziecięcy - OUTLET

845,00 zł 676,00 zł

Materac dziecięcy Fini w rozmiarze 80x160 i zdejmowanym pokrowcu Puroactive.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FINI JANPOL 80x160 dziecięcy - OUTLET Rozmiar: 80x160, Pokrowiec: Puroactive 1 676,00
845,00

Dziecięcy model materaca firmy Janpol został w całości wykonany z antyalergicznego i przeciwgrzybiczego materiału. Najważniejszymi cechami lateksu są zarówno sprężystość, jak i elastyczność, dzięki czemu model idealnie dopasowuje się do ciała dziecka. To z kolei zapewnia relaksacyjny i wygodny sen. Materac Fini otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, dlatego jest odpowiedni oraz bezpieczny dla najmłodszych użytkowników. Model został wyposażony również w wyprofilowane kanaliki, dzięki którym w materacu dokonuje się odpowiedni przepływ powietrza. To udogodnienie sprawia, że w środku nie zagnieżdżają się szkodliwe roztocza oraz inne mikroorganizmy. Całość została zabezpieczona miękkim pokrowcem Puroactive, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 30 st. C. 
UWAGA! Materac w stanie idealnym, w opakowaniu zastępczym. Na materac został nałożony rabat w wysokości 20%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 10 CM
Materac Fini Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
JANPOL