Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac FLAMENCO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET

2 579,00 zł 1 805,30 zł

Materac Flamenco z wkładem kieszeniowy i wysokiej jakości piankami. Materac w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FLAMENCO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Velvet 2 1 805,30
2 579,00

Materac Flamenco Hilding to model wykorzystujący wkład w systemie Multipocket, który dzieli powierzchnię spania na 7 stref dostosowanych do poszczególnych części ciała. Każda ze sprężyn budujących rdzeń odseparowana jest w indywidualnej kieszonce materiałowej, dzięki czemu osiągnięto niezwykle precyzyjne punktowe podparcie. Model Flamenco to materac dwustronny, a dodatkowo każdą powierzchnię wykonano z innego materiału. Z jednej strony wykorzystano piankę lateksową, z drugiej natomiast wysokoelastyczną. Dzięki temu materac posiada płaszczyzny snu o różnej twardości, co pozwala wybrać tę lepiej odpowiadającą indywidualnym preferencjom.
UWAGA! Materac w rolce, nowy ze starej kolekcji. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Flamenco Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość