Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-10%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac DOBRANOCKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET

289,00 zł 260,10 zł

Materac dziecięcy Dobranocka z kolekcji Hilding w pokrowcu. Materac w rozmiarze 70x140 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac DOBRANOCKA HILDING 70x140 dziecięcy – OUTLET Rozmiar: 70x140, Pokrowiec: Dzianina 1 260,10
289,00

Materac Dobranocka Hilding to model przeznaczony dla najmłodszych klientów. Starannie dobrane materiały pozwoliły zbudować rdzeń gwarantujący przewiewność i elastyczność. Powstał on na bazie pianki Flexifoam, której porowata struktura poprawia cyrkulację powietrza. Optymalna twardość gwarantuje stabilne podparcie rozwijającego się kręgosłupa, a dodatkowym atutem modelu Dobranocka jest odporność na odkształcenia. Materac doskonale odnajdzie się umieszczony w dziecięcym łóżku, a jego zakup jest gwarancją zdrowego wypoczynku dla każdego malucha.
UWAGA! Materac w stanie idealnym. Widoczne otwarcie opakowania ze względu na weryfikację wyglądu materaca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 10%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 11 CM
Materac Dobranocka Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż