Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FOXTROT HILDING 90x200 piankowy – OUTLET

1 349,00 zł 876,85 zł

Materac piankowy Foxtrot Hilding w zdejmowanym pokrowcu Italiano. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FOXTROT HILDING 90x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 90x200, Pokrowiec: Italiano 1 876,85
1 349,00

Materac Foxtrot Hilding to model oparty na wkładzie wykorzystującym innowacyjny materiał, jakim jest pianka wysokoelastyczna o gęstości 40 kg/m3. To wyjątkowe tworzywo odznacza się elastycznością i sprężystością, co w efekcie gwarantuje wytrzymałość nawet na duże obciążenia. Z tego względu model Foxtrot polecany jest klientom o masie ciała większej niż 80 kg, a także osobom preferującym twardsze podłoże do snu. Podłużne wcięcia na powierzchni wkładu umożliwiły podzielenie go na siedem stref, aby zapewnić każdej części ciała indywidualną odpowiedź na nacisk. Model Foxtrot wyposażono także w system kanalików, którego zadaniem jest przepuszczanie świeżego powietrza przez rdzeń materaca. Całość znajduje się w pokrowcu Italiano, przeznaczonym do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym. Widoczne zabrudzenia pokrowca. Materac można obejrzeć w salonie w Warszawie, przy ul. Malborskiej 45. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 20 CM
Materac Foxtrot
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż