Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-30%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż

Materac FOXTROT HILDING 140x200 piankowy – OUTLET

2 099,00 zł 1 469,30 zł

Materac piankowy Foxtrot Hilding w zdejmowanym pokrowcu Hybrid. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FOXTROT HILDING 140x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200, Pokrowiec: Hybrid 1 1 469,30
2 099,00

Materac Foxtrot to propozycja przygotowana z myślą o osobach o podwyższonej wadze ciała. Z powodzeniem spełni również oczekiwania klientów preferujących twarde podłoże do snu. Zastosowana w materacu pianka wysokoelastyczna to nowoczesny rodzaj poliuretanu, charakteryzujący się świetną odpornością na odkształcenia, co znacznie przedłuża żywotność modelu. Jest to jednolity blok, zapewniający odpowiednie podparcie sylwetki użytkownika na całej długości. Jego struktura komórkowa stale przepuszcza powietrze, dbając o zachowanie świeżości i efektywne odprowadzenie wilgoci. Zaletą modelu Foxtrot jest także możliwość używania go obustronnie. Materac znajduje się w zdejmowanym pokrowcu Hybrid, odpowiedniem do prania w maksymalnej temperaturze 60 st. C.
UWAGA! Materac nowy, dłuższy czas pozostający w postaci zrolowanej. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Foxtrot Hilding
Poniższa tabela pomoże w wybraniu odpowiedniej twardości materaca
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż