Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość

Materac STEP HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET

559,00 zł 475,15 zł

Materac Step Hilding w rozmiarze 80x200. Materace w pokrowcu Fresh.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac STEP HILDING 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200, Pokrowiec: Fresh 1 475,15
559,00

Materac Step Hilding to klasyczne połączenie materiałów zapewniających najwyższy poziom wygody. Wkład wykonany ze sprężyny kieszeniowej zapewnia, że uginać się będą tylko te elementy, na które wywierany jest nacisk. Wykonywane przez jedną osobę ruchy nie przenoszą się na śpiącego obok partnera, co docenią pary śpiące razem na materacu. Dzięki otaczającej sprężyny piance Flexifoam model Step jest przyjemny w dotyku, a ciało pozostaje elastycznie podparte. Konstrukcję chroni antyalergiczny pokrowiec Silver, którego przepuszczalna tkanina zapobiega osiadaniu kurzu i hamuje rozwój szkodliwych substancji. Można go szybko zdjąć i wyprać w temperaturze 60 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 19 CM
Materac Step Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Nowość