Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-50%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 639,00 zł 1 319,50 zł

Kieszeniowo-piankowy materac Puls Pan Materac. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PULS PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 319,50
2 639,00

Model Puls to jeden z flagowych produktów należący do kolekcji Pan Materac. Zastosowano w nim zestaw sprężyn kieszeniowych Multipocket, otoczony pianką Flexifoam. Taka kombinacja pozwoliła uzyskać elastyczność punktową całej powierzchni materaca, która podzielona jest dodatkowo na 7 stref twardości. Dzięki temu każda część ciała otrzymuje podparcie przystosowane do swoich potrzeb. Kolejnym atutem materaca Puls jest wysoki stopień przepuszczania powietrza, co docenią wszyscy klienci dbający o czystość i higienę w miejscu nocnego wypoczynku. Utrzymanie świeżości w sypialni ułatwia również zdejmowany pokrowiec Tencel, który można prać w temperaturze 30 stopni Celsjusza.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym, pokrowiec może się również od przedstawionego na grafikach. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC