• Wyprzedaż!
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 160x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

4 983,00 zł 2 989,80 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 989,80 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Puls z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 160x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Puls został opracowany z myślą o tych, dla których najważniejszy jest najwyższy komfort podczas odpoczynku. Jego rdzeń składa się z połączenia nowoczesnych pianek i sprężyn kieszeniowych w systemie Multipocket. Dzięki temu innowacyjnemu wypełnieniu, materac oferuje perfekcyjną elastyczność punktową, zapewniając optymalne wsparcie i doskonałe dopasowanie do kształtu ciała. Ponadto, struktura materaca cechuje się doskonałą cyrkulacją powietrza, co dodatkowo poprawia higienę i komfort korzystania z produktu.
UWAGA! Materac w idealnym stanie, spakowany na płasko w folii zastępczej. Widoczna niewielka plamka na powierzchni materaca. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
PAN MATERAC