Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-60%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET

2 639,00 zł 1 055,60 zł

Wysokiej jakości materac Puls z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze 80x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac PULS PAN MATERAC 80x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 80x200 1 1 055,60
2 639,00

Model Puls pochodzi z oryginalnej kolekcji Pan Materac i przygotowany został z myślą o osobach ceniących sobie najwyższy komfort snu. Wyjątkowa kombinacja nowoczesnych pianek opiera się na rdzeniu ze sprężyn w systemie Multipocket. Pozwoliło to wydzielić na powierzchni materaca aż siedem stref twardości, a każda z nich reaguje na nacisk w sposób dostosowany do danej części ciała. Utrzymanie zdrowej pozycji kręgosłupa pozwoli rozluźnić zmęczone mięśnie, dzięki czemu sen na materacu Puls będzie regenerujący i spokojny. Proces projektowania tego modelu uwzględnił również potrzeby klientów zmagających się z alergiami, dlatego wkład materaca nie ma tendencji do gromadzenia kurzu.
UWAGA! Materac rozrolowany w stanie idealnym. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 60%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC