Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

2 579,00 zł 1 547,40 zł

Wysokiej jakości materac Original Multi Pan Materac w rozmiarze 180x200 i pokrowcu Medicott Siver.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Medicott Silver 1 1 547,40
2 579,00

Materac Original Multi należący do kolekcji Pan Materac to produkt dopełniający w idealny sposób każdą sypialnię. Ruch powstający po jednej stronie materaca nie skutkuje przenoszeniem drgań na jego drugą połowę, co docenią pary wspólnie korzystające z oferowanego modelu. System gęsto ułożonych sprężyn Multipocket ma za zadanie zapewnić optymalne dopasowanie do ciała, a każdy z jego elementów reaguje na nacisk indywidualnie. Za miękkość i właściwe podparcie odpowiada z jednej strony lateks wykończony wzorem Eggs Shape, z drugiej z kolei wykorzystano warstwę pianki wyskoelastycznej o strefowym profilowaniu MultiZone. Całość zabezpiecza antyalergiczny pokrowiec Medicott Silver.
UWAGA! Materac w rolce, niewielka dziurka/zaciągnięcie na ok 2x2 cm. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC