Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET

2 099,00 zł 1 259,40 zł

Materac piankowy Original Thermo z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 1 259,40
2 099,00

Materac Original Thermo z kolekcji Pan Materac będzie doskonałym dopełnieniem każdej przestrzeni sypialnianej. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów, materac gwarantuje odpowiedni poziom regenerującego odpoczynku. Bazę tego modelu stanowi podzielony na siedem stref twardości blok pianki wysokoelastycznej. Podłużne nacięcia, widoczne w jego górnej warstwie, zapewniają stałą cyrkulację powietrza. Dzięki temu materac nieustannie „oddycha”, dbając o świeżość i właściwą higienę snu. Kolejna warstwa materaca to termoelastyczna pianka Visco, reagująca na ciepło wydzielane przez ciało śpiącej osoby, co wpływa na perfekcyjne dopasowanie modelu do jej sylwetki. Model Original Thermo to pewność spokojnego i zdrowego odpoczynku.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczym opakowaniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Original Thermo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC