Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-35%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 140x200 piankowy – OUTLET

2 099,00 zł 1 364,35 zł

Materac piankowy Original Termo Pan Materac w pokrowcu. Wymiary: 140x200 cm.

Rozmiar:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Materac Original Thermo z kolekcji Pan Materac będzie doskonałym dopełnieniem każdej przestrzeni sypialnianej. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych materiałów, materac zapewnia najwyższy poziom regenerującego odpoczynku. Bazę tego modelu stanowi podzielony na siedem stref twardości blok pianki wysokoelastycznej. Podłużne nacięcia, widoczne w jego górnej warstwie, zapewniają stałą cyrkulację powietrza. Dzięki temu materac nieustannie „oddycha”, dbając o świeżość i właściwą higienę snu. Górna warstwa to termoealstyczna pianka Visco, reagująca na ciepło wydzielane przez ciało śpiącej osoby. Materac znajduje się w miękkim pokrowcu.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, rozrolowany, w opakowaniu zastępczym. Widoczna mała dziurka w pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 35%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Original Thermo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC