Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-40%
Wyprzedaż
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET

2 259,00 zł 1 355,40 zł

Piankowy materac Original Thermo Pan Materac w rozmiarze 160x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL THERMO PAN MATERAC 160x200 piankowy – OUTLET Rozmiar: 160x200, Pokrowiec: Tencel 1 1 355,40
2 259,00

Materac Original Thermo, oferowany w ramach kolekcji Pan Materac, będzie doskonałym dopełnieniem każdej przestrzeni sypialnianej. Dzięki wysokiej jakości zastosowanych do produkcji materiałów wypoczynek na nim jest czystą przyjemnością. Bazę tego modelu buduje podzielony na siedem stref twardości blok pianki wysokoelastycznej. Podłużne nacięcia, widoczne w jego górnej warstwie, zapewniają stałą cyrkulację powietrza. Gwarantuje to, że materac stale „oddycha”, dbając o świeżość i ponadprzeciętną higienę snu. Górna warstwa to termoealstyczna pianka Visco, reagująca na ciepło wydzielane przez ciało śpiącej osoby. Jej wyjątkowym właściwościom termoregulacyjnym model Thermo zawdzięcza swoją nazwę.
UWAGA! Materac rozrolowany, pokrowiec po praniu, delikatnie zmechacony z kilkoma zaciągnięciami i małymi dziurkami na pokrowcu, ogólny stan dobry. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Original Thermo Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC