Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-15%
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość

Materac FANDANGO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET

1 329,00 zł 1 129,65 zł

Wygodny materac Fandango Hilding z wkładem kieszeniowym. Materac w rozmiarze 180x200.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac FANDANGO HILDING 180x200 kieszeniowy – OUTLET Rozmiar: 180x200, Pokrowiec: Medicott 1 1 129,65
1 329,00

Materac Fandango Hilding pozwoli spełnić wymagania osób preferujących sen na twardym podłożu, a także wszystkich klientów wymagających mocniejszego podparcia ze względu na wagę ciała. Rdzeń ze sprężyny kieszeniowej stanowi stabilną bazę, która gwarantuje elastyczność całej konstrukcji. Z jednej strony zastosowano przekładkę filcową, z drugiej z kolei naturalną matę z kokosa. Warstwy te pokryto sprężystą pianką Flexifoam, która dzięki swojej wysokiej elastyczności w każdym momencie utrzymuje zdrową pozycję kręgosłupa. Model Fandango może być użytkowany obustronnie, co jest jego ogromnym atutem. Całość chroniona jest antyalergicznym pokrowcem Medicott.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, zapakowany w stretch. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 15%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 21 CM
Materac Fandango Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
HILDING
Wyprzedaż
Rehabilitacyjny
Nowość