Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
-30%
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 140x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

2 069,00 zł 1 448,30 zł

Wysokiej jakości materac Original Multi Pan Materac w zdejmowanym pokrowcu. Materac w rozmiarze 140x200.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 140x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET Rozmiar: 140x200 1 1 448,30
2 069,00

Materac Original Multi Pan Materac posiada wyjątkowy wkład wykonany w systemie MultiPocket. To rozwiązanie wykorzystuje rozbudowany zestaw sprężyn o małej średnicy, a każda z nich umieszczona jest w indywidualnej kieszonce materiałowej. Dzięki temu wszystkie elementy konstrukcji uginają się niezależnie od siebie, co redukuje przenoszenie drgań na powierzchni materaca. Za miękkość wierzchniej warstwy odpowiedzialny jest zestaw pianek – wysokoelastyczna gwarantuje odporność na odkształcenia, natomiast lateksowa dopasowuje się do ciała i hamuje rozwój bakterii. Całość zabezpieczono pokrowcem Probiotic.
UWAGA! Materac rozrolowany, w stanie idealnym z dwoma odbarwieniami po czyszczeniu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 30%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wyprzedaż
PAN MATERAC
Nowość